Wybrzeże rewalskie zaprasza!

Rewal

Rewal - wymarzone miejsce wypoczynku

Tu lazurowe niebo spotyka się z wielkością Bałtyku. Nadmorski Rewal - rekreacyjna wioska nadmorska, w której przeżyjesz piękne momenty. W wypoczynkowym czasie jest pełny życia, ale pozwala na doskonały relaks. Czas relaksu umili relaks na urokliwej piaszczystej plaży, która może pochwalić się Niebieską Flagą – międzynarodową nagrodą przyznawaną najczystszym, najbardziej bezpiecznym i najodpowiedniejszym pod względem infrastruktury plażowej kąpieliskom.

Atrakcje turystyczne dla każdego

Relaks na plaży to nie jedyna atrakcja, która czeka na gości, zdecydowanych zobaczyć wybrzeże rewalskie. Czeka tu na Was wiele ciekawych atrakcji.
Interesującym punktem jest deptak, wraz z posągami dużych wielorybów. To główne miejsce spotkań, z którego ukazuje się piękny widok na otwarte Morze Bałtyckie. Wystarczy także zajęć dla dzieci – Rewal zarządza różnorodnymi i sprawdzonymi miejscami do zabawy, oraz wieloma ogrodami tematycznymi.

Noclegi dla Ciebie

W miasteczku wyszukamy sporo miejsc zakwaterowania. Nie zabraknie tutaj noclegów spełniających nawet bardzo duże życzenia. Noclegi Rewal - tu każdy odszuka coś dla siebie np.: pensjonaty, domki letniskowe, pokoje, kwatery, apartamenty i hotele, będące otwarte sezonowo, jak i całorocznie.

Cóż można robić w Rewalu, kiedy brak pogody?
Prawdopodobnie wielu z Was zadaje sobie takie pytanie. Jak aura nie sprzyja leżeniu na plaży (a deszcz nie pada), warto spożytkować ten okres, na zajrzenie do paru popularnych miejscówek. Park Wieloryba to miejsce cieszące się sporą popularnością wśród urlopowiczów, Latarnia w Niechorzu - obowiązkowy element odwiedzin, można wybrać się na wycieczkę Kolejką Wąskotorową. Dla dzieci dodatkowo polecamy Park Linowy Gibon, z różnorodnymi poziomami trudności tras. Nieco dalej od Rewala, namawiamy na odwiedziny Nadmorskiego Parku Miniatur i Kolejek w Dziwnowie. Motylarnia w Niechorzu, Papugarnia w Pobierowie,Oceanarium w Rewalu, lub Muzeum Multimedialne w Trzęsaczu, są świetną propozycją, również kiedy z nieba kapie deszcz.
Czy będziemy mogli zamówić pizzę na zamówienie będąc w Rewalu?
Będąc w Rewalu będziecie mogli zamówić np. pizzę na telefon. Jest to bardzo popularne zjawisko, zwłaszcza kiedy bufet w hotelu jest już niedostępny, a nie macie ochoty ruszać się na miasto. Jedną z polecanych restauracji w okolicy, jest Pizzeria Róża Wiatrów. W samym sezonie czas czekania na jedzenie może być znacznie dłuższy. Baza noclegów - domki letniskowe Rewal zapraszają.
W którym miejscu mogę dobrze zjeść?
W Rewalu jest parę restauracji, które klienci polecają innym. Bardzo dobrze zjemy w lokalu Sabat, która mieści się zaraz przy samym deptaku i w Californii (która zaprasza przez cały rok), która dodatkowo umili nam spędzony czas, oferując widok w stronę morza. W Cafe Rancho także bardzo dobrze zjesz posiłek i wyśmienicie spędzisz czas, zarówno latem i w okresie jesienno-zimowym.
Czy w pobliżu Rewala jest zlokalizowane coś, co warto odwiedzić?
Najbardziej znanym punktem Rewala, jest deptak z pomnikami wielkich wielorybów oraz z platformą widokową. Popularnością cieszy się ulica zakochanych i uliczka róż. Park z figurami ogromnych wielorybów to wyjątkowe miejsce, które zapadnie w pamięć każdego dziecka na bardzo długo. Będąc w pobliżu, obowiązkowym punktem do zobaczenia jest latarnia morska w Niechorzu. Wyjeżdżając poza gminę Rewala, miej na uwadze, że warto zajrzeć do Parku Miniatur i Kolejek w Dziwnowie.
Czy Rewal ma miasta partnerskie?
Tak, jednym z miast partnerskich Rewala jest karpacz.net
© Villa Justyna
Regulamin