Plaża w Pobierowie

Pobierowo


Pobierowo - miasto słońcaPobierowo to małe miasteczko w Gminie Rewal, idealne na wakacje. W szczególności uwielbiają ją rodziny z dziećmi i osoby ceniące aktywny odpoczynek. Bliska odległość do morza i bardzo duża liczba atrakcji turystycznych sprawiają, że będzie można tu spędzić niezapomniane wakacje. Chociaż wczasy nad Bałtykiem kojarzą się nam raczej z wylegiwaniem na plaży w towarzystwie prażącego słońca, to będąc tutaj na urlopie, można naprawdę świetnie spędzać czas.


Noclegi w Pobierowie


W Pobierowie można znaleźć dużo obiektów noclegowych o różnych standardach https://pobierowo.net.pl/noclegi/apartamenty . Największą popularnością cieszą się ciągle domki letniskowe. W Pobierowie znajdziecie też: pensjonaty, apartamenty, hotele, pola kempingowe, czy namiotowe, oraz wiele kwater. Dużo obiektów noclegowych posiada baseny. W okolicy znajdziecie również aquaparki. Podsumowując - każdy znajdzie nocleg dla siebie w odpowiedniej kwocie. Pobyty wakacyjne warto zarezerwować troszkę wcześniej, ponieważ tuż przed samą podróżą możemy mieć mały wybór. 

Na co musisz zwrócić uwagę będąc w Pobierowie?
W Pobierowie - atrakcje turystyczne są praktyczne wszędzie. Tutaj nikt się nie nudzi. Do najpopularniejszych atrakcji zalicza się bardzo czystą i piaszczystą plażę. Leżenie na bardzo ciepłym słońcu to uwielbiane zajęcie wczasowiczów. Pasjonaci aktywnego spędzania czasu także znajdą co nieco dla siebie. Czeka na nich wiele tras rowerowych i spacerowych.
Czy w sąsiedztwie możemy zobaczyć coś ciekawego?
Będąc w Pobierowie warto zwiedzić sąsiadujące miasteczka wybrzeża rewalskiego, tj.: Niechorze, Rewal, Pogorzelica, Trzęsacz. W pobliskim Niechorzu czeka na wczasowiczów latarnia morska, z której możecie zobaczyć wspaniałą panoramę na Bałtyk. Natomiast Rewal jest to urokliwe morskie miasteczko z interesującym deptakiem, na którym są rzeźby ogromnych wielorybów. Natomiast w Trzęsaczu warto zobaczyć zawalony kościółek na skarpie.
Czy w Pobierowie możemy wziąć pieska na spacer na plażę?
W wakacje zabroniony jest wstęp na teren plaży z psem. Wyjątkiem są specjalne obszary, gdzie spacerowanie ze zwierzętami jest możliwe. Wydzielone strefy są na: ulica Ciechanowska - zejście nr 43, oraz ulica Graniczna - zejście nr 32. Za naruszenie przepisów można dostać bardzo duży mandat.
W którym miejscu bardzo dobrze zjem w Pobierowie?
W Pobierowie poza bardzo dużą bazą noclegową będziecie mogli znaleźć także liczne restauracje z dobrym jedzeniem. To dobrze zorganizowana miejscowość, gdzie wszędzie czeka na was kawiarnia, restauracja, bar oraz smażalnia ryb. To wszystko oczekuje na turystów - każdy więc znajdzie tutaj coś dla siebie.
© Villa Justyna
Regulamin